14 czerwca w naszej szkole odbył się „Dzień z pupilem”, czyli z naszymi zwierzętami. Dzieci z klas I- III SP zaprezentowały się w pięknych przebraniach, które przygotowały ze swoimi wychowawczyniami, zaśpiewały piosenki o zwierzątkach. Z kolei uczniowie z klas IV- VI wykonali prace plastyczne – „Zwierzę przyjacielem człowieka”. Gimnazjaliści zrobili prezentacje multimedialne na temat ptaków, psów, kotów i koni. W czasie podsumowania dnia mogliśmy zobaczyć wszystkie prace oraz obejrzeć ulubione zwierzęta  niektórych dzieci. Byliśmy pod wielkim wrażeniem sposobu, w jaki uczniowie- często z rodzicami- opowiadali o swoich pupilach, zajmowaniu się nimi, wspólnym spędzaniu czasu. Potwierdziło się, iż temat prac plastycznych jest jak najbardziej prawdziwy.

Dzień z Pupilem – Galeria

[fbalbum url=https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1710686935626636.1073741898.150125128349499]