9 grudnia w Miejskim Ośrodku Kultury, Promocji i Informacji im. Jana Więzika w Szczyrku odbyło się podsumowanie wydarzeń związanych z biegiem upamiętniającym 334 rocznicę odsieczy wiedeńskiej i 300- lecie koronacji obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej oraz z konkursami dla dzieci i młodzieży.

Uczniowie naszej szkoły przygotowali prace i wzięli udział w konkursie plastycznym „Mój Husarz”.

Laureatami zostali: Maja Olszowska z kl. 1SP, Karina Wojcieszczak i Antoni Pawlik z kl. 3ASP, Małgorzata Tyc, Justyna Jędrzejek, Wiktoria Pezda i Krzysztof Jędrzejas z kl. 3BSP, Jakub Jędrzejas z kl. 4ASP, Karolina Tarnawa I Justyna Marek z kl.7SP, Anna Noga, Anna Tyc, Magdalena Pustoszkin, Kamila Mrozek, Piotr Kuciel i Paweł Pilarczyk z kl. 2G oraz Katarzyna Ochman, Oliwier Krowicki, Nikola Przybyła z kl. 6BSP, Michał Kruczek, Adam Bieniek z kl. 5SP, Julia Krowicka, Oliwier Madej z kl. 3BG i Katarzyna Błachut z kl. 3AG.

Gratulujemy:)

Podczas uroczystości przewodniczący Komitetu Organizacyjnego p. Andrzej Kempa, dyrektor MOKPI w Szczyrku p. Sabina Bugaj i Hetman Biegu Odsieczy Wiedeńskiej p. Edward Dudek opowiedzieli i zaprezentowali materiały multimedialne na temat biegu. Mieliśmy także możliwość wysłuchania koncertu podopiecznych Fundacji Braci Golec.

Maria Kamińska