15 grudnia na hali sportowej w Rybarzowicach rozegrano miejsko – gminne zawody w koszykówce. Zmagania zakończyły się pełnym sukcesem reprezentantów SP nr 1 Szczyrk, którzy zwyciężyli we wszystkich kategoriach: Igrzysk Dzieci dziewcząt, ID chłopców oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej chłopców (do gry nie przystąpiono w kategorii IMS dziewcząt).

Skład  drużyny dziewcząt: Emilia Przybyła, Emilia Szkaradnik, Maja Sury, Agata Gajda, Milena Hula, Dominika Wala, Amelia Doruch, Anna Marek, Aleksandra Marek, Julia Kania, Milena Łatanik.

Skład zespołu chłopców ID: Błażej Stec, Krzysztof Cembala, Maciej Dziadkowiec, Kamil Masłyka, Aleks Szczerbik, Kacper Byrdy, Wojciech Wiecha, Maciej Nikiel, Wiktor Czarnecki, Jan Górny, Andriej Mishakov, Mateusz Piotrowski.

Skład zespołu chłopców IMS: Wojciech Mrowiec, Maciej Łysakowski, Denis Makovskiy, Piotr Pawlik, Michał Pilarz, Szymon Zaczek, Jan Marek, Yurii Harashchuk.

Gratulacje!!!