Końcem kwietnia zawodnicy UKS Szczyrk1 walczyli w Skoczowie w Amatorskich pływackich Mistrzostwach Skoczowa. Z zawodów przywieźliśmy puchar za trzecie miejsce w sztafecie mieszanej 4x50m w roczniku 2007-8, w której popłynęli Ania Kurysia, Natalia Byrdy, Kuba Kufel i Patryk Skaziak.

Nasi zawodnicy zdobyli również medale i punktowane miejsca w wyścigach w stylu dowolnym i klasycznym. W stylu dowolnym srebrny medal zdobyła Zosia Śliwa i Ania Kurysia, brązowy Górna Jadzia i Przybyła Nikola, czwarte miejsca wywalczyła Natalia Byrdy, Moczek Paweł, Kacper Bandoła, piąte Śliwa Filip i Śliwa Karol, a szóste Zosia Bieniek. W stylu klasycznym złoto wygrała Zosia Śliwa i Ania Kurysia, srebro Zuzia Dikow i Nikola Przybyła, brąz Szymek Kasperek. Czwarte miejsca dla Kuby Kufla , Filipa Śliwy, Pawła Moczka, a szóste dla Śliwy Karola.

Gratulujemy wyników i pięknej ,sportowej postawy!

Zosia Śliwa, Ania Kurysia

Dikow Zuzia

Medale brązowe w stylu klasycznym- Kasperek Szymon