W okresie od 29 października 2015 r. do 21 marca 2016 r. świetlica Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr 1 w Szczyrku brała udział w Ogólnopolskim Konkursie dla szkół wszystkich rodzajów i stopni, pod nazwą Świetlica Szkolna Przestrzenią dla Edukacji, Rozwoju i Zabawy. W tym czasie realizowaliśmy zadania przewidziane regulaminem konkursu:

  • ­ Dni międzykulturowe w świetlicy szkolnej;
  • ­ Savoir vivre w szkole;
  • ­ Bezpieczne zabawy zimowe;
  • ­ Pomagamy zwierzętom przetrwać zimę;
  • ­ Karnawał;
  • ­ Tradycje Świąt Wielkanocnych;

certyfikat

Nasze działania w każdym zakresie dokumentowaliśmy (prace plastyczne, fotograficzne, pisemne, filmiki), by systematycznie przekazywać sprawozdania do Studium Prawa Europejskiego. Tam jury konkursu oceniało nasze prace, które uzyskały maksymalną ilość punktów, co zaowocowało przyznaniem CERTYFIKATU dla ZSPiG nr 1 w Szczyrku:

„ŚWIETLICA SZKOLNA PRZESTRZENIĄ DLA EDUKACJI, ROZWOJU I ZABAWY”.

Dziękujemy za zaangażowanie w realizację projektu wszystkim pracownikom szkoły, uczniom i rodzicom.

Maria Kamińska