Pływacy naszego Klubu rozpoczęli rywalizację sportową w tym roku szkolnym na krytej pływalni w Jankowicach koło Pszczyny.

W niedzielę, 26 listopada, siedemnastu zawodników wystartowało w IX Amatorskich Mistrzostwach Jankowic w Pływaniu. Przywieźliśmy stamtąd pierwsze puchary- za III miejsce w sztafecie mieszanej 4x50m stylem zmiennym w kategorii 7-10 lat oraz puchar za III miejsce w łącznej punktacji klubów.

Indywidualnie podwójnymi medalistami zostali:

Milena Działyńska(złoto w kraulu i w motylku) Nikola Przybyła(złoto w grzbiecie i srebro w żabce) Łucja Zaczek (srebro w kraulu i brąz w żabce), Natalia Wrona (brąz w kraulu i grzbiecie), Mateusz Siedlaczek (brąz w kraulu i w żabce).

Po jednym medalu wywalczyli:

Zuzia Dikow (złoto w żabce), Jadzia Górna (srebro żabce), Natalia Byrdy (srebro w grzbiecie), Oliwia Wrona (srebro w kraulu), Oliwia Ślazyk (srebro w żabce), Wojtek Przybyła (srebro w grzbiecie), Kuba Cembala (brąz w żabce).