W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy zmieniło się oblicze naszej szkoły i jej otoczenie. Wiele prac można było wykonać dzięki składkom wpływającym na fundusz Rady Rodziców i dochodowi z ubiegłorocznego majowego festynu szkolnego. Nieoceniona jest też pomoc Urzędu Miejskiego w Szczyrku i udział rodziców w różnych przedsięwzięciach.

Zmiany od razu rzucają się w oczy: została odmalowana i uporządkowana elewacja budynku oraz zniwelowano teren poniżej szkoły, na którym powstał szeroki parking samochodowy i miejsce dla gimbusa.  Dzieci bezpiecznie i szybko mogą dotrzeć do szkoły.

{phocagallery view=category|categoryid=2|imageid=16|detail=3|displayname=0|displaydetail=0|displaydownload=0|displaybuttons=0|displaydescription=0|enableswitch=1|float=right|displayimgrating=0|pluginlink=1}Poprawiliśmy wizerunek wnętrza szkoły odświeżając korytarze i salę gimnastyczną. Ogromnym osiągnięciem sfinansowanym w dużej mierze przez Radę Rodzciów i Urząd Miejski w Szczyrku są dobrze wyposażone sale: klasy 2 SP z nowymi meblami, matematyczna z tablicą multimedialną, pracownia językowa ze sprzętem audio, świetlica i nowy gabinet pedagoga szkolnego. Ponadto łazienki na parterze udało się przystosować do potrzeb dzieci z klas 0-3. Dzięki ofiarności rodziców i społeczeństwa miasta Szczyrk od października 2010 r. mamy sztandar szkolny.

Zaistniałe zmiany są dowodem, że wszelkie działania rodziców (wpłaty pieniężne, pomoc w pracach, udostępnienie sprzętu) są cennym i trwałym wkładem w unowocześnienie naszej placówki. I tylko taka będzie służyć dobrze naszym dzieciom.

Dziękujemy!